Андрей Губский

и.о. руководителя Rost Kit

Можно создавать экономические и социальные блага из обычной информации. Увеличение прибыли всех участников процесса достигается за счет внедрения эффективных и удобных инструментов сбора, анализа и управления информацией, использование которых было невозможно в полном объеме в рамках ранее существующих инструментов.

Новости

Microsoft змінить стратегію

28 липня 2014


Гендиректор Microsoft Сатья Наделла заявив, що рішення для підвищення продуктивності роботи користувачыв стануть пріоритетом у стратегії компанії. Про це він написав у відкритому листі співробітникам на сайті Microsoft.

"Останнім часом ми називали себе компанією пристроїв і сервісів. Але по суті Microsoft - це компанія рішень і платформ для продуктивної роботи у світі, де правлять мобільні і "хмарні" технології. Ми заново визначимо поняття продуктивності, щоб дозволити кожній людині і кожній компанії робити і домагатися більшого", - пише Наделла.

За словами глави Microsoft, поняття продуктивності для компанії виходить за межі документів, таблиць і слайдів.

Прикладом реалізації нової стратегії є поступова трансформація десктопного пакету Office в онлайн-сервіс Office 365 Крім того, в інструменти для персональної роботи Microsoft стала активніше впроваджувати функції для роботиув групах. На нову стратегію також працюватимуть платформи Windows і власні пристрої компанії. Основний приклад - планшет Surface Pro 3, який Microsoft позиціонує насамперед як пристрій для роботи.

Детальніше...

Наши партнеры