Андрей Губский

и.о. руководителя Rost Kit

Можно создавать экономические и социальные блага из обычной информации. Увеличение прибыли всех участников процесса достигается за счет внедрения эффективных и удобных инструментов сбора, анализа и управления информацией, использование которых было невозможно в полном объеме в рамках ранее существующих инструментов.

Новости

Протистояння Apple і Google

28 липня 2014


Минулого тижня компанія Google представила на конференції I/O в Сан-Франциско нову версію Android і кілька технологій, які є відповіддю на недавні нововведення Apple.
Перша спеціалізована мережа гаджетів і аксесуарів «Цитрус» зробила свої висновки і прогнози за результатами конференції.

Крім сегмента смартфонів і планшетів, де Android вже став найпопулярнішою платформою з більш ніж 1 млрд. користувачів, Google хоче поширити свій вплив на ринку телевізорів, автомобілів, розумних будинків і в сегменті гаджетів.

На відміну від Apple, яка прагне вибудувати екосистему з різних гаджетів, пов'язаних завдяки спільним протоколами з центральним елементом, в якості якого виступає iPhone або iPad, Google сповідує більш демократичний підхід. За задумом компанії, розумні пристрої, навколишні користувачі, працюватимуть на різних модифікаціях Android, іншими словами, компанія готує різновиди найпопулярнішою в світі операційної системи для нових сфер застосування.

При цьому, оновлення версії Android, яка застосовується у смартфонах і планшетах, виявилося найменш значущим з усіх анонсів компанії. Найважливішим нововведенням став новий більш плоский інтерфейс, який буде відтепер єдиним для всіх модифікацій Android. Таким чином, користувач буде бачити єдиний інтерфейс системи на будь-якому пристрої, будь то смартфон, планшет або розумні годинник.

Детальніше

Наши партнеры