Андрей Губский

и.о. руководителя Rost Kit

Можно создавать экономические и социальные блага из обычной информации. Увеличение прибыли всех участников процесса достигается за счет внедрения эффективных и удобных инструментов сбора, анализа и управления информацией, использование которых было невозможно в полном объеме в рамках ранее существующих инструментов.

Новости

Український ринок систем зберігання даних за 1-й квартал скоротився втричі

12 липня 2014


За перші три місяці поточного року сегмент зовнішніх дискових систем зберігання даних впав у три рази у порівнянні з четвертим кварталом 2013

У першому кварталі 2014 поставки в Україну зовнішніх систем зберігання даних (СГД), за даними дослідницької компанії IDC, склали $ 5,4 у цінах кінцевих користувачів. У порівнянні з аналогічним періодом роком раніше показник скоротився на 30,5%. Якщо ж зіставити з результатами жовтня-грудня 2013 року, то ринок скоротився втричі.

Протягом першого кварталу 2014 обсяг поставок Entry-Level і High End систем скоротився на 43,5% і 55,5% відповідно. У сегменті СГД середнього рівня спостерігалося невелике зниження (3,4%), їх частка від загального обсягу поставок склала 58%. У кількісному вираженні постачання СГД впали на 40% до 136 шт.

За прогнозами аналітиків IDC, у першій половині року очікується падіння ринку СГД до 20%. Спад може бути компенсований зростанням у кінці року, так як основними драйверами ринку СГД в Україні є проекти у великому бізнесі, для яких поповнення та оновлення парку є регулярною необхідністю.

Джерело

Наши партнеры