Андрей Губский

и.о. руководителя Rost Kit

Можно создавать экономические и социальные блага из обычной информации. Увеличение прибыли всех участников процесса достигается за счет внедрения эффективных и удобных инструментов сбора, анализа и управления информацией, использование которых было невозможно в полном объеме в рамках ранее существующих инструментов.

Новости

WINDOWS 9 покажуть восени 2014року

04 липня 2014


Корпорація Microsoft, восени цього року планує показати першу бета-версію операційної системи нового покоління під кодовою назвою Threshold. За деякими даними, ця система може отримати назву Windows 9.

За інформацією деяких джерел, публічна бета-версія Windows 9 буде після анонса ще однієї операційної системи Windows 8.1 Update 2, поширювати яку Microsoft збирається вже у серпні 2014. Але остаточний реліз Windows 9, швидше за все, буде вже у квітні 2015.
Однією з головних особливостей у «дев'ятці» стане відсутність «плиткового» робочого столу, який був у Windows 8 і викликав неймовірну критику користувачів цієї системи. Але розробники повністю від цього інтерфейсу позбавлятися не стали, тому при бажанні власники гаджетів зможуть встановити «плитки» окремо. Відзначимо, що за словами фахівців, «плитковий» робочий стіл більш розрахований на використання гаджетів з сенсорними дисплеями. На комп'ютерах і ноутбуках без сенсорного управління за замовчуванням буде використовуватися традиційний Робочий стіл.

Також в меню «Пуск» буде можливість доступу як до звичайних, так і «плиткових» програм, але звичним «Пуску» у «дев'ятці» не стане.

Корпорація Microsoft збирається запропонувати власникам гаджетів з Windows 7 SP1 безкоштовний перехід на Windows 9. Таким способом вони хочуть, щоб користувачі відмовлялися від старих операційних систем.


Докладніше

Наши партнеры