Андрей Губский

и.о. руководителя Rost Kit

Можно создавать экономические и социальные блага из обычной информации. Увеличение прибыли всех участников процесса достигается за счет внедрения эффективных и удобных инструментов сбора, анализа и управления информацией, использование которых было невозможно в полном объеме в рамках ранее существующих инструментов.

Новости

Україна - на 13 місці з розвитку науки і технологій у рейтингу 125 кращих країн світу

27 червня 2014Україна зайняла 99-е місце у рейтингу кращих країн світу The Good Country Index. Втім, за одним з показників наша країна потрапила до лідируючої групи - вона стала 13-ю з розвитку «науки і технологій». На першому місці у цій категорії - Великобританія, США, як не дивно, на 26-му, а Росія, яка у загальному рейтингу займає 95 позицію, за технологіями опинилася лише на 41 місці з 125 країн.

Сусідами України у інноваційній категорії стали Німеччина і Франція (11 і 12 місця відповідно), а також Данія і Бельгія (14 і 15 місця). Білорусь опинилася на 36 місці, Казахстан - на 109-му.

При підрахунку результатів аналітики враховували внесок країн у розвиток людства по семи категоріях, серед яких наука, культура та охорона здоров'я. У категорії «наука і технології» оцінювалися такі параметри: кількість студентів-міжнародників, кількість патентів і технологій на експорт, а також міжнародних наукових публікацій та нобелівських лауреатів.

Для оцінки використовували дані ООН, Світового банку та інших міжнародних інститутів. Рейтинг складений вперше, але планується, що надалі Good Country Index виходитиме щорічно.

Тим часом, у 2014 році Україна опустилася на 7 позицій в черговому рейтингу 50 найбільш інноваційних країн світу за версією Bloomberg і опинилася в самому кінці списку. Якщо ще рік тому наша країна займала 42 місце, то цього року перемістилася на 49-е. Позаду - тільки Іран. Росія, що торік посіла 14 місце, цього опустилася на 18-е.

Проте до рейтингу найбільш інноваційних міст світу Innovation Cities Index потрапили 9 українських - Київ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, а також кримські Сімферополь і Севастополь. Правда, всі українські міста розташувалися ближче до хвоста списку з 455 міст.

Джерело

Наши партнеры